Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarki etykiet

SurePress L-4033AW

drukarka Epson SC-S30610 nowa alternatywa dla druku lateksowego
Cyfrowa maszyna do druku etykiet Epson SurePress L-4033AW umożliwia bardziej wydajne i łatwiejsze drukowanie niskonakładowych zleceń w wysokiej jakości. Wszystko dzięki uproszczeniu przepływu pracy i działaniu z myślą o zysku. Niezwykle wysoką jakość druku można uzyskać na wielu standardowych materiałach etykietowych, a dokładne i spójne odwzorowanie kolorów pozwala osiągnąć precyzyjnie dopasowane kolory.
Więcej
 

Epson TM-L90

Epson TM-L90 bardzo mała termiczna drukarka do etykiet,idealnie sprawdza się także do drukowania kodów kreskowych. TM-L90 daje możliwości bezproblemowego zwiększenia wydajności w obszarach, takich jak m.in. urzędy miejskie, apteki, lotniska czy supermarkety. Regulowana głowica urządzenia pozwala na wydruki na różnych rodzajach i rozmiarach papieru etykietowego i paragonowego.
Więcej
 

ColorWorks C7500

C7500

C
olorWorks C7500 to bardzo wydajna drukarka do produkcji wysokiej jakości kolorowych etykiet dostosowanych do własnych potrzeb. Została wyposażona w najnowszą głowicę PrecisionCore, która zapewnia najwyższą jakość wydruku. Dzięki możliwości drukowania krótkich serii i tworzenia indywidualnych projektów na żądanie, drukarka pozwala wyeliminować wydatki związane z drukiem wstępnym.
Więcej
 

ColorWorks C831

c831

ColorWorks C831 to przemysłowa drukarka do generowania wielkoformatowych etykiet na bębny i środki chemiczne, zgodnych z wytycznymi GHS. Urządzenie oferuje drukowanie zaawansowanych kodów kreskowych, wyraźnych tekstów i pięknych zdjęć. Obsługuję drukowanie etykiet i materiałów na papierze błyszczącym. Drukarka została wyposażona w interfejsy USB i LAN 100/10BASE ułatwiające integrację w każdym środowisku.
Więcej
 

ColorWorks C3500

TM-C3500

ColorWorks C3500 jest wydajnym urządzeniem do druku kolorowych etykiet, biletów i metek na potrzeby własnej firmy. Drukarka pozwala drukować z prędkością do 103mm/s. Zastosowanie osobnych wkładów atramentowych pozwala drukować szybkoschnące etykiety wysokiej jakości odporne na ścieranie, działanie wody i blaknięcie. Takie rozwiązanie przekłada się na znacznie niższy koszt druku, ponieważ wystarczy wymienić tylko zużyty wkład.
Więcej
 
pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia

Strona 1 z 2