Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarki wielkoformatowe - Epson

Plotery, drukarki wielkoformatowe firmy Epson są najlepszym rozwiązaniem dla klientów komercyjnych. Przyjazne dla środowiska oraz niski całkowity koszt użytkowania przekłada się na zadowolenie klientów. Teraz już nie trzeba wybierać między jakością a trwałością wydruków.

Zapraszamy nie tylko drukarnie ale także profesjonalnych grafików, fotografów do współpracy z Naszą firmą. Można się z Nami umówić na pokazy do naszych demo centrów w Mysłowicach, Bydgoszczy lub Warszawie.Ploter Ekosolwentowy Epson SureColor SC-S40610

Nowa, ulepszona seria drukarek ekosolwentowych Epson SureColor SC-S40610, doskonale sprawdza się w tworzeniu różnorodnych projektów od prostych, nieskomplikowanych opakowań po zaawansowane dekoracje i ekspozycje.


Całokształt elementów urządzenia został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, aby zagwarantować idealną jakość wydruku i prostotę użytkowania przez Klientów.
Więcej
 

Ploter Ekosolwentowy Epson SureColor SC-S60610

Następca dwu-głowicowego plotera ekosolwentowego Epson SureColor SC-S50610 to jego ulepszona wersja o nazwie Epson SureColor SC-60610, który to doskonale sprawdza się w tworzeniu różnorodnych projektów od prostych, nieskomplikowanych opakowań po zaawansowane dekoracje i ekspozycje.

Całokształt elementów urządzenia został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, aby zagwarantować idealną jakość wydruku i prostotę użytkowania przez Klientów.
Więcej
 

Ploter Ekosolwentowy Epson SureColor SC-S80610

Drukarki wielkoformatowe (Plotery ekosolwentowe) z serii SureColor SC-S80610 to kolejne drukarki firmy Epson o szerokości 162,6 cm, które obsługują atramenty biały lub metaliczny do wyboru, pozwalając kreatywnym zakładom    reklamy wizualnej poszerzyć zakres oferowanych usług.
Więcej
 

Drukarka wielkoformatowa EPSON SureColor SC-S30610 Ploter Ekosolwentowy

drukarka Epson SC-S30610 nowa alternatywa dla druku lateksowego

EPSON SureColor SC-S30610 łatwa w użyciu, 64-calowa, 4-kolorowa drukarka do plakatów zewnętrznych i wewnętrznych pracująca na materiałach z roli o niskim całkowitym koszcie użytkowania i niewielkim wpływie na środowisko.

Urządzenia takie jak plotery eko solwentowe spełniają wymogi ECO LABEL Nordic Swan, oraz normy EN71-3 (zabawki dla dzieci) , EN15102 (dekoracje - fototapety). Niski koszt tuszu oraz 4,2pl kropla pozwala na bardzo oszczędne zużycie co przekłada się na zadowolenie Klientów.
Więcej
 

Ploter ekosolwentowy - Drukarka EPSON SureColor SC-S50610

Epson SureColor SC-S50610Zaprojektowana z naciskiem na jak największą wydajność drukarka SCS50610 (Ploter ekosolwentowy) jest wyposażona w dwie głowice TFP (Thin Film Piezo) i korzysta równocześnie z dwóch zestawów atramentów CMYK (lub CMYK + biały w przypadku modelu 5-kolorowego). Umożliwia to drukowanie z szybkością ponad 51 m2 na godzinę. Dzięki wbudowanej suszarce wydruki szybko są gotowe. Ponadto wyposażenie standardowe zawiera dodatkowy układ suszenia pozwalający jeszcze bardziej zwiększyć produktywność.

Więcej
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia