Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarki Epson 64"

Ploter Ekosolwentowy Epson SureColor SC-S40610

Nowa, ulepszona seria drukarek ekosolwentowych Epson SureColor SC-S40610, doskonale sprawdza się w tworzeniu różnorodnych projektów od prostych, nieskomplikowanych opakowań po zaawansowane dekoracje i ekspozycje.


Całokształt elementów urządzenia został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, aby zagwarantować idealną jakość wydruku i prostotę użytkowania przez Klientów.
Więcej
 

Ploter Ekosolwentowy Epson SureColor SC-S60610

Następca dwu-głowicowego plotera ekosolwentowego Epson SureColor SC-S50610 to jego ulepszona wersja o nazwie Epson SureColor SC-60610, który to doskonale sprawdza się w tworzeniu różnorodnych projektów od prostych, nieskomplikowanych opakowań po zaawansowane dekoracje i ekspozycje.

Całokształt elementów urządzenia został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, aby zagwarantować idealną jakość wydruku i prostotę użytkowania przez Klientów.
Więcej
 

Ploter Ekosolwentowy Epson SureColor SC-S80610

Drukarki wielkoformatowe (Plotery ekosolwentowe) z serii SureColor SC-S80610 to kolejne drukarki firmy Epson o szerokości 162,6 cm, które obsługują atramenty biały lub metaliczny do wyboru, pozwalając kreatywnym zakładom    reklamy wizualnej poszerzyć zakres oferowanych usług.
Więcej
 

Drukarka wielkoformatowa EPSON SureColor SC-S30610 Ploter Ekosolwentowy

drukarka Epson SC-S30610 nowa alternatywa dla druku lateksowego

EPSON SureColor SC-S30610 łatwa w użyciu, 64-calowa, 4-kolorowa drukarka do plakatów zewnętrznych i wewnętrznych pracująca na materiałach z roli o niskim całkowitym koszcie użytkowania i niewielkim wpływie na środowisko.

Urządzenia takie jak plotery eko solwentowe spełniają wymogi ECO LABEL Nordic Swan, oraz normy EN71-3 (zabawki dla dzieci) , EN15102 (dekoracje - fototapety). Niski koszt tuszu oraz 4,2pl kropla pozwala na bardzo oszczędne zużycie co przekłada się na zadowolenie Klientów.
Więcej
 

Ploter ekosolwentowy - Drukarka EPSON SureColor SC-S50610

Epson SureColor SC-S50610Zaprojektowana z naciskiem na jak największą wydajność drukarka SCS50610 (Ploter ekosolwentowy) jest wyposażona w dwie głowice TFP (Thin Film Piezo) i korzysta równocześnie z dwóch zestawów atramentów CMYK (lub CMYK + biały w przypadku modelu 5-kolorowego). Umożliwia to drukowanie z szybkością ponad 51 m2 na godzinę. Dzięki wbudowanej suszarce wydruki szybko są gotowe. Ponadto wyposażenie standardowe zawiera dodatkowy układ suszenia pozwalający jeszcze bardziej zwiększyć produktywność.

Więcej
 
pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia

Strona 1 z 2