Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarka wielkoformatowa EPSON SureColor SC-S30610 Ploter Ekosolwentowy

drukarka Epson SC-S30610 nowa alternatywa dla druku lateksowego

EPSON SureColor SC-S30610 łatwa w użyciu, 64-calowa, 4-kolorowa drukarka do plakatów zewnętrznych i wewnętrznych pracująca na materiałach z roli o niskim całkowitym koszcie użytkowania i niewielkim wpływie na środowisko.

Urządzenia takie jak plotery eko solwentowe spełniają wymogi ECO LABEL Nordic Swan, oraz normy EN71-3 (zabawki dla dzieci) , EN15102 (dekoracje - fototapety). Niski koszt tuszu oraz 4,2pl kropla pozwala na bardzo oszczędne zużycie co przekłada się na zadowolenie Klientów.

Epson SureColor SC-S30610 (Plotery ekosolwentowe)

Broszura Epson SureColor SC-S30610 pdf.Skonstruowana od początku z myślą o wydajnej i przyjaznej dla środowiska produkcji po najniższym całkowitym koszcie użytkowania, drukarka SC-S30610 umożliwia drukarniom, producentom reklamy wielkoformatowej, punktom usługowym zajmującym się drukiem cyfrowym i centrom powielania poszerzenie gamy oferowanych usług.

Ploter ekosolwentowy - Drukuj więcej z Epson Surecolor

Drukarka SC-S30610 może drukować wszystko począwszy od plakatów, znaków, bannerów, podświetlanych paneli i materiałów POS po folię do oklejania pojazdów, dekoracji wnętrz i elementów wystaw targowych. Dzięki obsłudze szerokiej gamy nośników, użytkownicy mogą niezawodnie i tanio drukować na winylu, płótnie i folii do podświetleń, papierze fotograficznym oraz na wielu różnych popularnych podłożach stosowanych przy produkcji bannerów o maksymalnej szerokości 64 cali (162,6 centymetrów).

Łatwa w obsłudze

Dzięki podnośnikowi umieszczonemu z tyłu ładowanie nowej rolki jest zadaniem tylko dla jednej osoby, a naprężenie nośników może być z łatwością nadzorowane z przodu i z tyłu drukarki, redukując czas potrzebny na ustawienie urządzenia i maksymalizując wydajność.

Większa wydajność od Epson

Wysokonakładowe prace są wykonywane z łatwością dzięki marce Epson, która zapewnia wydajność, niezawodność i ergonomiczna obsługę urządzenia. Ploter ekosolwentowy SC-S30610 może drukować w zależności od trybu w prędkości od 7,3 m2/godzinę do 29,4m2/godzinę.

Wysokiej jakości wydruki zapewnia nowy zestaw atramentów
Nowy atrament UltraChrome GS2 dla drukarki SC-S30610 bazuje na zaletach UltraChrome GS (wykorzystywanego w drukarce Epson Stylus Pro GS6000), lecz posiada nową formułę żółtego barwnika oraz odporność na działanie światła, która pozwala przetrwać materiałom nielaminowanym nawet przez trzy lata na zewnątrz*. Atrament UltraChrome GS2 jest bezzapachowy, nie zawiera niklu i nie wymaga żadnego specjalnego systemu wentylacji, co umożliwia stosowanie drukarki SC-S30610 w biurze.

Niższe koszty i mniejszy wpływ na środowisko

Energooszczędna drukarka SC-S30610 (Ploter ekosolwentowy) spełnia normy programu ENERGY STAR, pozwalając użytkownikowi oszczędzić pieniądze i zmniejszyć wpływ na środowisko.

  • Niski koszt eksploatacji: Niezawodna i wydajna
  • Wszechstronność: Współpraca z wieloma rodzajami nośników
  • Łatwa obsługa: Ładowanie rolek przez jednego operatora
  • Wydajność: Do 29,4 m2/godzinę w trybie roboczym
  • Ekologiczna: Norma ENERGY STAR
1. Trwałość zewnętrznych plakatów określona jest na podstawie wewnętrznych testów Epson wykonanych według standardów ISO 18930. Wyniki zależą od warunków otoczenia takich jak zastosowanie i lokalizacja. W zależności od niektórych zastosowań lub warunków pogodowych może być wymagana laminacja.