Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Ploter ekosolwentowy - Drukarka EPSON SureColor SC-S50610

Epson SureColor SC-S50610Zaprojektowana z naciskiem na jak największą wydajność drukarka SCS50610 (Ploter ekosolwentowy) jest wyposażona w dwie głowice TFP (Thin Film Piezo) i korzysta równocześnie z dwóch zestawów atramentów CMYK (lub CMYK + biały w przypadku modelu 5-kolorowego). Umożliwia to drukowanie z szybkością ponad 51 m2 na godzinę. Dzięki wbudowanej suszarce wydruki szybko są gotowe. Ponadto wyposażenie standardowe zawiera dodatkowy układ suszenia pozwalający jeszcze bardziej zwiększyć produktywność.

Epson SureColor SC-S50610

Broszura Epson SureColor SC-S50610 pdf. Drukarka SC-S50610 automatycznie przystosowuje obsługę nośnika i wyrównanie głowicy drukującej do typu nośnika oraz automatycznie reguluje naprężenie podłoża tak, aby nośnik był podawany precyzyjnie. Podawanie nośnika można regulować podczas drukowania bez zatrzymywania i ponownego uruchamiania.

Możliwości produkcyjne drukarki Epson SureColor SC-S50610

Na drukarce SC-S50610 można drukować wszystko od plakatów i szyldów po folie do oklejania samochodów. Plotery ekosolwentowe SureColor pozwalają tanio i skutecznie drukować na folii winylowej i przezroczystej, płótnie, papierze fotograficznym i różnych popularnych podłożach transparentnych o szerokości do 162,6 cm. Model 5-kolorowy jest w stanie wytwarzać wydruki o wysokiej jakości na ciemnych lub przezroczystych podłożach. Wydruki wytrzymują działanie światła przez trzy lata ekspozycji na zewnątrz bez laminowania*.

  • Superszybkość: Drukuje z szybkością 51,8 m2 na godzinę
  • Łatwe zakładanie nośnika: Mechanizm podnośnika obsługiwany przez jedną osobę
  • Automatyzacja: Automatyczna optymalizacja obsługi nośnika
  • Elastyczność: Plakaty, szyldy, banery i nie tylko
  • Trwałe wydruki: 3 lata ekspozycji na zewnątrz*
1. Zgodnie ze standardami badań firmy Epson: ISO18930. Nie stanowi gwarancji ani obietnicy trwałości wydruków. Trwałość wydruków może być inna zależnie od podłoży, zastosowania i warunków otoczenia.