Ploter Ekosolwentowy Epson SureColor SC-S60610

Następca dwu-głowicowego plotera ekosolwentowego Epson SureColor SC-S50610 to jego ulepszona wersja o nazwie Epson SureColor SC-60610, który to doskonale sprawdza się w tworzeniu różnorodnych projektów od prostych, nieskomplikowanych opakowań po zaawansowane dekoracje i ekspozycje.

Całokształt elementów urządzenia został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, aby zagwarantować idealną jakość wydruku i prostotę użytkowania przez Klientów.

Precyzja

Dzięki zupełnie nowemu systemowi obsługi materiałów urządzenie może drukować z niezrównaną wcześniej dokładnością. Nowy SureColor został wyposażony w wysoce zaawansowany system automatycznej kontroli naprężenia (AD-ATC), rolki podajnika o dużej średnicy oraz antystatyczne, elastyczne rolki dociskowe, aby usprawnić dokładność uchwytu i podawania.

Jakość

Drukarka SC-S40610 zapewnia doskonałe i wyraziste wydruki w znakomitych kolorach, dzięki najnowszej generacji głowicy drukującej PrecisionCore TFP firmy Epson. W tandemie z atramentami o nowej formule — Epson UltraChrome GS3 — drukarka może dokładnie odwzorować szeroką gamę kolorów. Tryb wysokiej jakości Precision Dot pozwala znacząco poprawić wygląd wydruków na różnych materiałach.

Wydajność

Automatyczna konserwacja głowicy drukującej i system usuwania mgiełki atramentowej gwarantują ciągłość drukowania przez maksymalny okres eksploatacji.

Serwis i pomoc techniczna
Jeśli nawet pojawi się jakiś problem, firma Epson rozwiąże go w ramach standardowej, dwuletniej gwarancji. Dostępne są również opcje rozszerzenia gwarancji, aby dłużej korzystać z wyjątkowej obsługi i wsparcia firmy Epson.

Główne cechy:

Precyzyjne i dokładne wydruki
Najlepszy w swojej klasie system AD-ATC i zaawansowana technologia podawania nośników
Doskonała jakość wydruku
Najnowszej generacji głowica drukująca PrecisionCore TFP i atramenty UltraChrome GS3
Szeroki wachlarz zastosowań
Drukuj na różnych materiałach, takich jak przezroczysta folia, winyl, płótno i papier fotograficzny
Zwiększ wydajność
Automatyczna konserwacja głowicy drukującej i osłona zabezpieczająca; system usuwania mgiełki atramentowej
Profesjonalna obsługa i wsparcie
Standardowa dwuletnia gwarancja z możliwością rozszerzenia

Krótki film przedstawiający zalety urządzenia