Ploter Ekosolwentowy Epson SureColor SC-S80610

Drukarki wielkoformatowe (Plotery ekosolwentowe) z serii SureColor SC-S80610 to kolejne drukarki firmy Epson o szerokości 162,6 cm, które obsługują atramenty biały lub metaliczny do wyboru, pozwalając kreatywnym zakładom    reklamy wizualnej poszerzyć zakres oferowanych usług.

Wysoką jakość wydruku gwarantuje połączenie atramentu Epson UltraChrome GS3 z czerwienią i sprawdzonej głowicy drukującej Micro Piezo TFP, która zapewnia wyrazistość, precyzyjne odwzorowanie szczegółów i łagodne przejścia przy rozdzielczości do 1440 x 1440 dpi.

Zestaw wkładów atramentowych UltraChrome GS3 zawiera oprócz kolorów CMYK także kolory: light magenta, light cyan. light black, red i orange, co oznacza, że gama kolorów 9-kolorowej drukarki SureColor SC-S80610 jest najszersza z całej serii SureColor firmy Epson. Model 10-kolorowy zawiera dodatkowo atramenty biały lub metaliczny (do wyboru), co zwiększa jego wszechstronność. W obu modelach osiągnięcie bardzo płynnych gradacji odcieni jest osiągane poprzez użycie jasnych atramentów, w tym jasnoczarnego, który zapewnia doskonalsze neutralne odcienie szarości.

Drukuj więcej z Epson SureColor

Użytkownicy mogą w ekonomiczny sposób uzyskiwać żywe kolory, pełne biele i metaliczne efekty specjalne na folii winylowej i przezroczystej, płótnie, papierze fotograficznym i różnych popularnych podłożach banerowych o szerokości do 162,6 cm. Wydruki wytrzymują działanie światła przez maksymalnie trzy lata ekspozycji na zewnątrz bez laminowania*.

W przypadku używania 8 kolorów drukarka SC-S80610 drukuje z szybkością do 27,3 m2 na godzinę (tryb szybki) i do 4,1 m2 na godzinę z aktywnym atramentem metalicznym.

Łatwa w obsłudze

Dzięki umieszczonemu z tyłu drukarki mechanizmowi podnośnika operacja zakładania nowej rolki może być wykonywana przez jedną osobę. Użytkownik może regulować podawanie nośnika w trakcie drukowania, aby zoptymalizować jakość, nie powodując przestojów.

Atrament UltraChrome GS3 jest bezzapachowy, nie zawiera niklu i został oznaczony skandynawską ekoetykietą z łabędziem "Nordic EcoLabel". Drukarka została zaprojektowana z naciskiem na oszczędność energii i spełnia wymagania normy ENERGY STAR.

 • Wysoka jakość: Głowica drukująca Micro Piezo TFP

 • Szeroka przestrzeń kolorów: 9- lub 10-kolorowy zestaw wkładów atramentowych

 • Atramenty z czerwienią: Dokładniejsze odwzorowanie szerokiej gamy kolorów

 • Łatwe zakładanie nośnika: Mechanizm podnośnika obsługiwany przez jedną osobę

 • Produkt przyjazny dla środowiska: Certyfikat ENERGY STAR

 • Innowacyjny system prowadzenia materiału

 • Automatyczna konserwacja głowicy drukującej i osłona zabezpieczająca; system usuwania mgiełki atramentowej


Niższe koszty i mniejszy wpływ na środowisko

Energooszczędna drukarka SC-S80610 (Ploter ekosolwentowy) spełnia normy programu ENERGY STAR, pozwalając użytkownikowi oszczędzić pieniądze i zmniejszyć wpływ na środowisko.

 • Niski koszt eksploatacji: Niezawodna i wydajna

 • Wszechstronność: Współpraca z wieloma rodzajami nośników

 • Łatwa obsługa: Ładowanie rolek przez jednego operatora

 • Wydajność: Prędkość maksymalna 52,3m2; Prędkość robocza 20-30 m2

 • Ekologiczna: Norma ENERGY STAR


*Trwałość zewnętrznych plakatów określona jest na podstawie wewnętrznych testów Epson wykonanych według standardów ISO 18930. Wyniki zależą od warunków otoczenia takich jak zastosowanie i lokalizacja. W zależności od niektórych zastosowań lub warunków pogodowych może być wymagana laminacja.

 

Krótki film przedstawiający zalety urządzenia