Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarki Epson A1/24”, A0+/44”

Drukarki w formatach A1 lub A0 Epson Stylus Pro. Wysoka jakość obrazu i wydajność z myślą o fotografii komercyjnej.Epson SureColor SC-P5000 Violet Spectro

Drukarka Epson SC-P5000 została opracowana z myślą o wydrukach próbnych, reprodukcji dzieł sztuki i druku fotografii, dostępna z zestawem atramentów zawierającym kolor fioletowy lub light light black, zapewnia niemal idealne odwzorowanie nawet do 99% kolorów z palety Pantone Solid Coated Colours.

Więcej
 

Epson SureColor SC-P9000

SureColor SC-P9000  to wszechstronna 24-calowa drukarka fotograficzna i proofer umożliwiająca kreować profesjonalne wydruki i proofy w najwyższej jakości. Model SC-P9000 gwarantuje odwzorowanie palety kolorów Pantone na poziomie 98% za sprawą zestawu 10 atramentów oraz głowicę Epson TFP PrecisionCore. Urządzenie łączy prostą funkcjonalność z zaawansowanymi możliwościami technicznymi.

Więcej
 

Epson SureColor SC-P8000

Drukarka SC-P8000 umożliwia osiągnąć wysoki jakości druku artystycznego i profesjonalnej fotografii. Dzięki głowicy Epson TFP PrecisionCore gwarantuje szerokie spektrum kolorów co daje doskonałą jakość, dokładność i trwałość wydruków. Zaawansowaną technologię połączono z bogatym zestawem łatwych w obsłudze funkcji, dając użytkownikom wysokiej klasy narzędzie do drukowania.

 

Więcej
 

Epson SureColor SC-P7000

 

Epson SureColor SC-P7000 STD to wszechstronna 24-calowa drukarka fotograficzna i proofer umożliwiająca kreować profesjonalne wydruki i proofy w najwyższej jakości. Model SC-P7000 gwarantuje odwzorowanie palety kolorów Pantone na poziomie 98% za sprawą zestawu 10 atramentów oraz głowicę Epson TFP PrecisionCore. Urządzenie łączy prostą funkcjonalność z zaawansowanymi możliwościami technicznymi.
Więcej
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 następna ostatnia

Strona 1 z 3