Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarki Epson A2+/17”

EPSON Stylus PRO 3880 Designer Edition

Epson Stylus Pro 3880 Designer Edition

Atrament Epson UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta wykorzystuje 9 atramentów, dzięki którym wydruki mają szeroką gamę kolorów i wyjątkową odporność na blaknięcie.

Trzy poziomy czerni umożliwiają uzyskanie doskonale zbalansowanej skali szarości i płynnej gradacji tonów, a automatyczne przełączanie między zoptymalizowaną czernią fotograficzną a matową pozwala na uzyskanie najlepszych wyników na wybranym nośniku.

Więcej
 

EPSON Stylus PRO 4880

Epson Stylus Pro 4880

Wykonaj skok w przyszłość w szerokoformatowym druku biurowym w formatach do A2 za pomocą naszej drukarki Pro 4880. Po raz pierwszy nasza kompaktowa drukarka zapewnia dokładne, profesjonalne wydruki, czarno-białe i kolorowe, co sprawia, że stanowi ona idealne rozwiązanie do fotografii, dzieł sztuki i proofingu.

Więcej
 

EPSON Stylus PRO 4900

Epson Stylus PRO 4900

Osiągając pokrycie 98% kolorów w skali PANTONE®*, ta 17-calowa drukarka oferuje doskonałe zautomatyzowane odwzorowanie kolorów ze zdalnym proofingiem.

Kompaktowa, 17-calowa drukarka produkcyjna wyznacza nowe standardy w odwzorowywaniu kolorów w przygotowaniu do druku, produkcji opakowań, projektowaniu, fotografii komercyjnej i reprodukcji dzieł sztuki. Epson Stylus Pro 4900 gwarantuje jedyną w swoim rodzaju jednolitość kolorów i dokładne ich dopasowanie.

Ponadto urządzenie potrafi odwzorować 98% wszystkich kolorów w skali PANTONE®*. Wysoki stopień zautomatyzowania i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że ta drukarka jest wydajnym urządzeniem produkcyjnym w każdym niewielkim biurze czy pracowni lub środowisku proofingowym.

Więcej