Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarki Epson CAD/GIS

Drukarki do CAD i wydruków AutoCadzie, 3DS i ArchiCadzie. Drukarki w różnych rozmiarach dla biur architektonicznych i firm poligraficznych jako uzupełniające narzędzie, które doskonale nadaje się do drukowania projektów, planów, map, prezentacji oraz plakatów i szyldów do wnętrz.

Drukarka CAD Epson SureColor SC-T7200

Epson SureColor SC-T7000

44-calowa drukarka SureColor SC-T7200 to 4-kolorowe urządzenie do wydruków CAD, które charakteryzuje się wydajnością i szybkością. Jest doskonałym rozwiązaniem dla biur architektonicznych, planów, map, prezentacji, plakatów i szyldów do wnętrz.

Więcej
 

Drukarka CAD Epson SureColor SC-T5200

Epson SureColor SC-T5000

36-calowa drukarka SureColor SC-T5200 to 4-kolorowe urządzenie drukujące, które charakteryzuje się wydajnością i szybkością. Jest doskonałym rozwiązaniem dla biur architektonicznych, planów, map, prezentacji, plakatów i szyldów do wnętrz i do wydruków CAD

Więcej
 

Drukarka CAD Epson SureColor SC-T3200

Epson SureColor SC-T3000

24-calowa drukarka do druków CAD, SureColor SC-T3200 to 4-kolorowe urządzenie drukujące, które charakteryzuje się wydajnością i szybkością. Jest doskonałym rozwiązaniem dla biur architektonicznych, planów, map, prezentacji, plakatów i szyldów do wnętrz.

Więcej
 

EPSON Stylus PRO 7700

Epson Stylus Pro 7700

Dzięki zastosowaniu technologią Vivid Magenta w atramentach Epson UltraChrome szybkie, wszechstronne drukarki 24" i 44" zapewniają jeszcze bardziej profesjonalne wydruki. Bardziej dokładne, wytrzymalsze i żywe kolory oznaczają zmianę stylu w jakim drukowane są materiały POS, CAD/GIS i inne.

Dwa czarne atramenty oznaczają większą wszechstronność

Zestaw obejmuje czarny atrament matowy i fotograficzny zapewniający maksymalną jakość wydruku na wybranym nośniku, nawet na błyszczącym papierze fotograficznym. Najbardziej odpowiedni atrament jest automatycznie wybierany w urządzeniu, co zapewnia wygodę i wysoką wydajność drukowania.

Więcej