Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarki używane

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy dział który ma pomóc znaleźć dopasowaną do Państwa potrzeb drukarkę na rynku maszyn używanych. Każde z poniższych urządzeń będzie demontowane jak i instalowane pod naszym nadzorem. Urządzenia są sprawne i gotowe do pracy. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wykonania odnowienia (o ile jest wymagane) przez naszych techników.

 HP LX850

HP LX850 to ekonomiczne urządzenie pozwalające na szybki zwrot z inwestycji dzięki wielu możliwością zastosowań, takim jak wystawy sklepowe, kasetony, znaki informacyjne, niestandardowe tapety ścienne i grafiki na pojazdy. Pozawala także na wydruk na niepowlekanych mediach i tkaninach bez podkładu.
Więcej
 

OCE ARIZONA 550 XT

OCE550XT
Oce Arizona 550XT to drukarka UV typu flatbed. Wydruki w niemal fotograficznej jakości do stosowania w pomieszczeniach i w plenerze. Dodanie białego atramentu rozrzerza możliwość zastosowań. Stan urządzenia bardzo dobry. Rok produkcji 2011.
Więcej
 

OCE ARIZONA 350GT

Arizona350GT
Oce Arizona 350GT to hybrydowa drukarka UV. Urządzenie oferuje niemal fotograficzną jakość obrazu dzięki technologi Oce VariaDot. Urządzenie oferuję również prędkości produkcyjne. Stan techniczny bardzo dobry. rok produkcji 2009.
Więcej
 

OCE ARIZONA 250 GT

Arizona250
Oce Arizona 250 GT to ploter wielkoformatowy drukujący atramentem UV na różnych podłożach sztywnych do 48 mm grubości. Urządzenie posiada podciśnieniowy stół roboczy podający zadrukowany materiał. Stan bardzo dobry.
Więcej
 

OCE ACUITY HD-2504

HD2450

Oce Acuity HD-2504 to typu UV typu flatbed. Dzięki zastosowaniu nowej technologi wielkość kropli wynosi od 6 do 42 pikolitrów. Stan techniczny bardzo dobry. Rok produkcji 2008.
Więcej
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 następna ostatnia