Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Konfekcja

Urządzenia do konfekcji (finishingu) firmy Grafisk Maskinfabrik i DPR


HS30 Sheeter

HS30 to obrotowy sheeter, tnący do 30 cali w lini. Jest przeznaczony do konwersji materiału wsadowego rolki drukowanej w prasie Indigo HS20000 na arkusze. Wielkość może być od 20 do 60 cali w zależności od oprzyrządowania. Precyzja rejestru jest zarządzana  przez napęd serwo.

Więcej
 

DC 330 Mini

DC 330 Mini jest to urządzenie służące do konwersji linii etykiet. Linie zbudowane są przy użyciu standardowych komponentów wiodących producentów takich jak Panasonic, Lenze, Fife, Dines i Gerhardt.

Więcej
 

ETV330C/515C Sheeter

Sheeter ETV330C/515C jest to urządzenie do wykańczania produkcji druku etykiet, pozwalające na cięcie etykiet oraz ciężkich materiałów. Wbudowana kontrola rejestru pozwala na prace w sieci i poza nią.
Więcej
 

DC 330 Nano

DC 330 Nano to kompaktowe, oszczędne urządzenie do laminowania, wycinanie i cięcia. Ze względu na ciągły rozwój cyfrowego druku etykiet potrzebne są zastosowania all-inclusive dla poligrafii, które dostarczają dodatkowych funkcji w pełni gotowych do produkcji etykiet.
Więcej
 

XP 500

Linia XP500 jest przeznaczona do lakierów, laminatów i wykańczania linii 500mm z obu stron w jednym procesie. Po zintegrowaniu z prasą cyfrową tworzy pełną linię do produkcji broszur czy kart pocztowych. Finalnie produkt końcowy jest umieszczony na przenośniku lub pakowany do pudełka na końcu linii.
Więcej
 
pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia