Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Aries

PDF Drukuj Email
Wpisany przez plus digital   
wtorek, 17 listopada 2015 13:30
Aries jest to najnowszej technologii laserowa wykańczarka etykiet, z laminatorem i frezem umożliwiającym wycinanie etykiety w dowolnym kształcie w jednym przebiegu. Urządzenie to pozwala na obsługę wektorowych plików, poza tym posiada także funkcje uruchamiania i zatrzymywania cięcia do 30 m / min (98.43 stóp) we wszystkich kierunkach. Wektorowa głowica laserowa pozwala na przesunięcia na osiach X i Y, gdy głowica fizycznie kieruje wiązkę laserową prostopadle do materiału, który jest przecięty. Funkcja ta umożliwia cięcie każdego typu materiału (z wyjątkiem PCV), a także gwarantuje, że moc lasera pozostaje taka sama w ciągu całego wykonywania cięcia.
Głowica lasera jest wyposażona w układ zasilania powietrzem, który zapobiega spalaniu materiału i pozostawia czystą powierzchnię roboczą po odparowanych materiałach, w trakcie cięcia laserowego.

Aries oferuje możliwość szybkiego i łatwego przekształcania i laminowania etykiet drukowanych na rolce. Wykończenie na żądanie etykiety nie będzie komplikacji. System cięcia laserowego jest procesem beznarzędziowym - korzysta on z plików cyfrowych opartych na wektorze, importowanych przez oprogramowanie operatora, który kieruje głowicą laserową. Regulacja mocy lasera pozwala uzyskać czyste cięcie w całej całej powierzchni, jak również tworzyć znaczniki.

Zintegrowany 7-calowy ekran dotykowy pozwala użytkownikowi na import plików ISO i dostosowania ustawień pracy. Kilka kliknięć i praca będzie gotowa do rozpoczęcia. Innowacyjne i inteligentne oprogramowanie do zarządzania cięcia pozwala operatorowi na łatwe dostosowanie prędkości pracy i moc lasera, aby uzyskać wspaniały efekt cięcia, co pozwala na optymalizację czasu i wygenerowanie mniejszej ilości materiałów odpadowych.

Cechy:
- funkcja "Start - Stop" oferująca praktycznie nieograniczone różnice w długości cięcia etykiet
- biblioteka plików pomaga użytkownikom zapisywać swoje miejsca pracy z wcześniej ustalonych wartości prędkości i mocy lasera, dzięki czemu można je stosować w dowolnym momencie, bez konieczności ponownego wprowadzania wartości
-
jeśli zaistnieją różne zadania drukowane na tej samej rolce oraz luki system zawiesi pracę, co daje możliwość załadowania rolki i wznowienie pracy
- energooszczędna, a także
przyjazna dla środowiska ze wzg. na zużycie energii; z pełną prędkością, że nie zużywa więcej niż 1000 W
- u
rządzenie posiada adapter znajdujący się z tyłu, aby podłączyć wyciąg oparów (brak w zestawie).
- g
dy w odwijarce zabraknie mediów, można użyć splicer reel-to-reel, w które jest wyposażone w urządzenie, które pozwala na połączenie swojej pracy na początku nowej rolki tak, aby stworzyć udaną ciągłą pracę.
- - urządzenie znajduje się na solidnej ramie z żelaza z kółkami, pozwalając na swobodne przestawienie maszyny przy zachowaniu stabilności pracy
- maksymalna grubość nośnika zależy od typu materiału, który ma być używany.
- podczas trybu pracy z arkusza na arkusz jest możliwość ręcznie uruchomić cięcie i uzyskać etykiety wstępnie wycięte na arkuszach, co pozwala wykorzystać arkusz do drukowania na drukarce biurowej
- podczas
trybu pracy z rolki na arkusz jest możliwe uzyskanie takich samych wyników szybciej, bez ręcznego załadunku. Rolka mediów jest ładowany automatycznie przez opcjonalny odwijak1ę. Ścieżka cięcia oferuje możliwość cięcia o dowolnej wcześniej wybranej długości.
- Aries funkcjonuje jako urządzenie OEM co pozwala na integrację z istniejącymi systemami

Poprawiony: wtorek, 08 grudnia 2015 11:50