Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Scorpio +

Seria Scorpio jest systemem wykańczania dla etykiet. Pozwala na profesjonalne wykończenie procesu produkcji etykiety poprzez laminowanie dla trwałości etykiety (tylko modele SCR22PL i SCR35PL), cyfrowe cięcie, czy też usuwanie ażuru z etykiety.   Wszystkie systemy zapewniają dokładną konfekcję etykiet przy użyciu technologii plotera tnącego. Pozwala to na cięcie różnych materiałów i kształtów w locie, bez dodatkowych kosztów matryc. Urządzenia są wyposażone w narzędzia umożliwiające zarządzenie cięciem wraz z kamerą, tworząc zintegrowany system optyczny rejestracji znaku czarnego zapewniając optymalizację prędkości cięcia i uniknięcia problemów z synchronizacją. Wszystkie cechy wpływające na elastyczność, nie ograniczają zmian w projekcie etykiety i sprawnego przepływu pracy.

Niektóre zalety korzystania z serii Scorpio:
- Produkcja krótkich serii etykieta prowadzony na miejscu oznacza zmniejszenie wymagań dotyczących zapasów i kosztów
- Dodatkowe laminowanie etykiet w celu zapewnienia trwałości (nie ma potrzeby specjalnego nośnika)
- Nie ma potrzeby bardzo dokładnej regulacji marginesu etykiet podczas drukowania w pełnym przeciekami
- W przypadku drukowania bez marginesu nie ma potrzeby, aby ustawić minimalny odstęp między etykietami

Seria Scorpio dostępna jest w trzech wersjach:
- SCR22: Cyfrowy finiszer etykiet bez modułu laminowania idealny dla tych, którzy używają technologii drukarek atramentowych/laserowych(odporne na wodę i blaknięcie).
- SCR22PL: Idealny do 8,5 cala dla cyfrowych drukarek kolorowych etykiet
- SCR35PL: Idealne dopasowanie do wielkoformatowych cyfrowych maszyna drukujących kolorowe etykiety.

Oprogramowanie Skorpio:
Oprogramowanie Skorpio współpracuje z kamerą tworząc zintegrowany optyczny system rejestracji czarnych znaków. Za pośrednictwem oprogramowania, operator importuje plik cięcia z programu (np. Adobe Illustrator lub Corel Draw) i tworzy plik cięcia.
Aparat wykrywa czarny znak na media drukowane, a oprogramowanie dopasowuje go z czarnym punktem utworzonego wewnątrz pliku cięcia. Proces ten synchronizuje kiedy i gdzie zacząć pracę.