Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Oprogramowanie RIP

Onyx RIP

Onyx to oprogramowanie przeznaczone dla drukarek wielkoformatowych z segmentu GIS / SignDisplay. Najnowsze Ripy Onyx doskonale przetwarzają pliki i mają perfekcyjny prosty interfejs obsługi. Rip doskonale współpracuje z wieloma urządzeniami wielkoformatowymi.

Więcej
 

Caldera RIP

Najnowsze Ripy Caldery należą do jednych z najszybszych na rynku i doskonale przetwarzają pliki dużej wielkości. Rip doskonale współpracuje z wieloma urządzeniami wielkoformatowymi. VisualRip+ i Grandrip+ francuskiej firmy Caldera to oprogramowanie przeznaczone dla segmentu drukarek wielkoformatowych.

Więcej
 

Efi RIP

EFI to oprogramowanie przeznaczone dla segmentu drukarek wielkoformatowych. Najbardziej popularne to EFI Colorproof Express, które zawiera podstawowe elementy do zarządzania procesem druku.  Seria EFI Fiery XT dedykowane są do formatu typu Grand.

Więcej
 

ColorGATE

Rozwiązania zawarte w ColorGATE RIP obejmują różne funkcje dla wielu zastosowań, niezależnych od technologii produkcji. ColorGATE oferuje odpowiednie rozwiązania w zakresie oprogramowania RIP dla każdego zastosowania - zawierające produkty z rodziny: ogólnych ProductionServer lub specjalistów Filmgate, Plategate i Proofgate.

Więcej
 
pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia

Strona 1 z 2