Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Bartender

Oprogramowanie BarTender pozwala na tworzenie automatyzacji drukowania i kontrolę etykiet, kodów kreskowych, RFID, kart plastikowych i innych przy zachowaniu bezpieczeństwa i zgodności.

Główne cechy:
- projektowanie etykiet, kart
-
łatwe wprowadzanie informacji o czasie wydruku i dostosowanie form wprowadzania danych
- konsolidacja projektów Intelligent TemplatesTM
- zoptymalizowane i przyspieszone drukowanie BAR kodów, etykiet, kard, oznaczeń RFID za pośrednictwem dowolnego urządzenia drukującego
- druk z dowolnego systemu operacyjnego, urządzenia, czy przeglądarki
- stałe monitorowanie stanu drukowania
- integracja z Oracle i SAP
- bezpieczna kontrola dokumentów
- Ekskluzywne Projekty
Intelligent Templates pozwalają firmom na produkcje szerokiej gamy elastycznych szablonów etykiet bez konieczności tworzenia i utrzymania setek odrębnych dokumentów. Pozwala także, na ustawienie czasu kiedy drukować szablon, warstwę lub obiekt za pomocą jednego źródła danych lub pola bazy danych, a także zabezpieczyć hasłem warstwy, aby zapobiec nieautoryzowanym zmianom.
- BarTender Print Portal umożliwia łatwe drukowanie point-and-click z dowolnego urządzenia z przeglądarką, w tym z tabletów i smartfonów
- BarTender pozwala na intuicyjne projektowanie i wydawanie formularzy do wprowadzania danych w czasie drukowania, bez konieczności stosowania kosztownych dodatków, poza tym zawiera ponad 400 sformatowanych, gotowych do użycia komponentów i 60 kodów kreskowych, a także symbolik odpowiednich dla standardów GS1. Oprogramowanie zapewnia pełne wsparcie dla najnowszych technologii RFID typów etykiet i naklejki, w tym EPC (Electronic Product Code)
- BarTender umożliwia projektowanie i drukowanie dwustronne karty, w tym paskiem magnetycznym i kodowania kart inteligentnych.