Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Caldera RIP

Najnowsze Ripy Caldery należą do jednych z najszybszych na rynku i doskonale przetwarzają pliki dużej wielkości. Rip doskonale współpracuje z wieloma urządzeniami wielkoformatowymi. VisualRip+ i Grandrip+ francuskiej firmy Caldera to oprogramowanie przeznaczone dla segmentu drukarek wielkoformatowych.

Najnowsze Ripy Caldery należą do jednych z najszybszych na rynku i oferują rozbudowany system zarządzania kolorami. Grandrip+ to rozszerzona wersja VisualRipa+ pozwalającą na obsługę cyfrowych drukarek wielkoformatowych nawet powyżej 2,6 metra szerokości. Najnowsza wersja pozwala na jeszcze bardziej efektywną obsługę zarówno dla drukarek UV, solwentowych czy lateksowych oraz jest szybsza od poprzedniczek 3 do 5 razy. Do nowej wersji RIPa dodano także polską wersję językową.

Oprogramowanie Visual RIP i GrandRIP firmy Caldera Graphics - zapewnia maksymalną wydajność, zintegrowaną obsługę pełnego procesu drukowania (print-to-cut), architekturę rozproszoną oraz łatwe tworzenie profili ICC za pomocą narzędzia EasyMedia. Zastosowania Ripa Caldery pozwala na znaczące zmniejszenie zużycia tuszy, udostępnia również m.in. funkcje CostProof i CostView, które umożliwiają kalkulację kosztów i cen przed wykonaniem zlecenia.

CopyRIP+

Caldera CopyRIP+CopyRip+ jest łatwym w obsłudze a zarazem potężnym pulpitem RIP, jest rozwiązaniem dla małych punktów poligraficznych pracujących na pojedynczych maszynach.

Z intuicyjnymi funkcjami, takimi jak Step & Repeat i Nest-O-Matik ™ w standardzie, CopyRIP optymalizuje wykorzystanie mediów w locie, podczas gdy SuperSpooler daje pełną kontrolę nad wydrukami. Można zatrzymać, zwolnić, zmienić kolejność lub zmienić pracę w każdej chwili, nawet jeśli nie jesteś przy biurku, za pomocą pulpitu w przeglądarce internetowej.

Caldera posiada prosty interfejs i super-szybki preflighting, w połączeniu z możliwością edycji i poprawy dokumentów w programie, pozwolą Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność. Podczas przetwarzania plików PostScript lub rastrowych oraz zarządzania end-to-end i przepływu prac z PDF z Adobe Integrated Print Engine PDF CopyRIP Caldera dostarcza wysokiej jakości druk zgodny z profilami ICC na wyjściu za każdym razem.

VisualRIP+

Caldera VisualRIP+VisualRIP+ to kompleksowe rozwiązanie dla drukarek wielkoformatowych oraz dla ploterów tnących, jest to narzędzie do zastosowania w wielu urządzeniach.

Zintegrowane funkcje, w tym Tiling+ i Nest-O-Matik™ pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru medium a dzięki zaawansowanemu systemowi Step & Repeat VisualRIP pozwoli zgrać obraz raz dla wielu zadań drukowania. Funkcje Hotfolders oraz drag-and-drop uprości przepływ pracy podczas zarządzania wieloma drukarkami jednocześnie oraz pozwala na łatwe przełączanie zadań między kolejkami.

Potężny silnik kalibracji kolorów ICC i punktowego dopasowania koloru a także wiele opcjonalnych modułów dodatkowych jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność. VisualRIP Caldera + jest zaufanym rozwiązaniem, które pomoże rozwinąć nie jeden punkt poligraficzny.

GrandRIP+

Caldera GrandRIP+GrandRIP+ jest najlepszym rozwiązaniem dla przepływu dużej ilości produkcji wydruków wielkoformatowych oraz aplikacją typu wydrukuj i potnij.

Zaprojektowany z myślą o szybkości, niezawodności i elastyczności, GrandRIP+ jest kluczowym oprogramowaniem dla produkcji wydruków wielkoformatowych, wspierającym popularnych producentów drukarek wielkoformatowych.
GrandRIP+ zawiera w sobie kluczowe pakiety CalderaRIP, w tym Nest-O-Matik ™, Step & Repeat, SuperSpooler i Tiling+, zawiera także SignMark, dodający markery, oczka do banerów, oraz brytowanie i dzielenie pracy na mniejsze fragmenty. 

GrandRIP+ pozwala na rozbudowę i adaptowanie nowych modułów oraz rozwiązań do wymagań stawianych przed Twoim biznesem, w tym rozwiązania cięcia a także zarządzania kosztami.
Wszystkie te potężne i niezbędne narzędzia są kontrolowane z jednego intuicyjnego interfejsu użytkownika pozwalającego na zarządzanie produkcją szybko, łatwo i płynnie od początku do końca.

Przejdź do sklepu internetowego i zamów odpowiednią wersję oprogramowania RIP firmy Caldera