Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Onyx RIP

Onyx to oprogramowanie przeznaczone dla drukarek wielkoformatowych z segmentu GIS / SignDisplay. Najnowsze Ripy Onyx doskonale przetwarzają pliki i mają perfekcyjny prosty interfejs obsługi. Rip doskonale współpracuje z wieloma urządzeniami wielkoformatowymi.

Oprogramowanie RIP steruje całym systemem, zapewniając jakość i powtarzalność wydruków. Jego zadaniem jest przetworzyć plik graficzny aby drukarka wielkoformatowa stworzyła wydruk najwyższej jakości. Skonfigurowane oprogramowanie ripujące Onyx z profesjonalnie wykonanymi profilami ICC zapewnia wysoką jakość wydruku przy optymalnej ilości zużytego atramentu. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu oraz obniżenie kosztów wydruków.

RIP pozwala organizować czas pracy. Proces przetwarzania i drukowania grafik odbywa się równolegle w stosunku do przygotowywanych kolejnych zadań.

Onyx ProductionHouse

Jest to szerokiego formatu oprogramowanie RIP, zapewniające wysoki poziom automatyzacji, wzmocniony kolor wyjściowy i jakość. Użytkownicy komercyjni mogą usprawnić proces produkcji druku poprzez skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie zadania do drukowania. Zapewnia przewagę konkurencyjną przy jednoczesnym spełnieniu krótkich terminów klientów.

 

 

 

 

Onyx PosterShop

Umożliwia ujednolicenie procesu druku na więcej niż jednym urządzeniu wielkoformatowym, za pomocą narzędzi dających wysoką jakość. Opcja powtarzalności zadań, zawarta w tym module pozwala na szybkie przygotowanie pracy do druku. Utrzymuje stałą,wysoką jakość wydruków, która pomaga użytkownikom komercyjnym na osiągnięcie przewagi nad konkurencją, przy równoległym spełnieniu napiętych terminów przy zachowaniu wysokiej jakości druku.


 

Onyx RipCenter

Dla tych użytkowników, którzy rozpoczynają przygodę w wielkoformatowym druku cyfrowym. RipCenter umożliwia produkcję bardzo dobrej jakości wydruków. Poza tym RIP ten jest wielofunkcyjnym oprogramowaniem w korzystnej cenie, które jest doskonałą odpowiedzią dla drukarni szukających profesjonalnych rozwiązań RIP.

 

 

 


Nowa wersja Onyx 12 to najszybszy obecnie dostępny RIP na 64-bitowej platformie charakteryzujący się prostą obsługą, dodaniem nowych możliwości oraz przydatnych narzędzi. Proces przetwarzania pliku w tej wersji, w zależności od jego wielkości i rodzaju jest od 2 do 5 razy szybszy. Dzięki miniaturowemu podglądowi prac, operator może w każdym momencie dostosować każdą kolumnę, co skutkuje szybkością obrabianej pracy. Intuicyjność RIPa pozwala na bezproblemowy dostęp do trybu druku, rozmiaru czy układania materiału oraz na odwzorowania kolorów i sposobu wykończeń. W nowym Onyx 12 zastosowano narzędzie zakładki, które pozwala na modyfikację obszaru dookoła pracy jak np wydrukowanie marketów zagięcia ułatwiające zamontowanie grafiki na blejtramie bez potrzeby korzystania z oprogramowania do do projektowania. Poza tym Onyx 12 posiada także narzędzie: "Oczkowanie", "Znaczniki" i "Zestawy podręczne 2.0" pozwalające na dodawanie dowolnych znaczników, pracę z kolorami spotowymi, czy pracę z gotowymi zestawami ustawień. Nowy Onyx umożliwia również w łatwy sposób tworzyć niestandardowe rozmiary stron dla ploterów płaskich i rolowych.