Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Oprogramowanie RIP

ONYX

Logo OnyxONYX to profesjonalne oprogramowanie zapewniające najwyższą fotograficzną jakość wydruków. Oprogramowanie RIP steruje całym systemem, zapewniając jakość i powtarzalność wydruków.

Jego zadaniem jest przetworzyć plik graficzny aby drukarka wielkoformatowa stworzyła wydruk najwyższej jakości. Skonfigurowane oprogramowanie ripujące Onyx z profesjonalnie wykonanymi profilami ICC zapewnia wysoką jakość wydruku przy optymalnej ilości zużytego atramentu.

Pozwala to na zaoszczędzenie czasu oraz obniżenie kosztów wydruków. RIP pozwala organizować czas pracy. Proces przetwarzania i drukowania grafik odbywa się równolegle w stosunku do przygotowywanych kolejnych zadań.

Więcej informacji www.onyxgfx.com

Caldera

Logo CalderaCaldera jest producentem jednych z najbardziej innowacyjnych oprogramowań do zarządzania pracami operatorów drukarek wielkoformatowych, tzw programów typu RIP.

Zaawansowane moduły standardowe jak i opcjonalne są najbardziej zaawansowanymi narzędziami do obróbki obrazu, optymalizacji kosztów jak i optymalizacji czasu wydruku.

Więcej informacji www.caldera.eu

ColorGATE

Rozwiązania zawarte w ColorGATE RIP obejmują różne funkcje dla wielu zastosowań, niezależnych od technologii produkcji. ColorGATE oferuje odpowiednie rozwiązania w zakresie oprogramowania RIP dla każdego zastosowania - zawierające produkty z rodziny: ogólnych ProductionServer lub specjalistów Filmgate, Plategate i Proofgate.

Więcej informacji www.colorgate.com

Zobacz także: