Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Plotery tnące i ręczne trymery do papieru

Plotery tnące Summa

Logo Summa

Summa jest producentem niezawodnych i sprawdzonych ploterów tnących, które stanowią uzupełnienie parku maszynowego w różnych segmentach rynku. Pierwsze plotery tnące powstały w latach 80-tych.

Marka zdobyła sobie ogromne uznanie na rynku profesjonalnych ploterów tnących dzięki zapewnieniu bardzo dużej wydajności przy jednoczesnej gwarancji doskonałej jakości cięcia, dokładności i łatwości obsługi. Plotery Summa są podzielone na kilka grup.

Od ploterów, które posiadają optymalny stosunek wielkości plotera do ceny, bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii oraz automatyczny system pozycjonowania, do serii o dużej mocy, szybkości, nie rezygnując jednocześnie z precyzji oraz wszechstronności nie osiągalnej dla innych maszyn w tej klasie.

Więcej informacji www.summa.be

Kup w sklepie dodruku24.pl: plotery tnące

Trymery do papieru Keencut

Logo KeencutKeencut Limited jest producentem niezawodnych i sprawdzonych ręcznych trymerów do papieru. Firma niezmiennie tworzy nowe rozwiązania od 1982 roku. Produkty stanowią uzupełnienie parku maszynowego w różnych segmentach rynku.

Marka poprzez własny dział R&D tworzy profesjonalne i niezawodne trymery do papieru. Doskonała dokładność cięcia, łatwość obsługi oraz niezawodność to cechy produktów Keencut. Wszystkie urządzenia objęte są 5-cio letnią gwarancją na konstrukcję. Ponadto są wykonywane w Brytyjskiej fabryce w Corby. Ponad 30 lat doświadczenia i obecność na rynkach ponad 50 krajów to cenny dorobek doceniany przez użytkowników jak i konkurencję.

Więcej informacji www.keencut.com

Kup w sklepie dodruku24.pl: trymery do papieru