Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Tusze i tonery


Epson

Logo EpsonEpson to światowy dostawca produktów i rozwiązań z zakresu drukowania oraz cyfrowej obróbki obrazu. Tworzone produkty są najwyższej jakości potwierdzone wieloletnim doświadczeniem jak i licznymi nagrodami.
Epson jest jednym ze światowych potentatów w tworzeniu rozwiązań w zakresie druku proofingowego jak i wielkoformatowego. Jest liderem w tworzeniu głowic (DX2, DX4, DX5, DX6, TFP) do urządzeń zaopatrzonych w tusze wodne, ekosolwentowe jak i z niską zawartością rozpuszczalnika dla własnych urządzeń jak i producentów urządzeń konkurencyjnych.

Epson szczyci się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie profesjonalnego druku wielkoformatowego. Jeśli użytkownik oczekuje doskonałości bez kompromisów, znajdzie w portfolio urządzeń Epson dokładnie takie rozwiązanie, jakiego szuka.

Jesteśmy dystrybutorem tuszy z serii Ultrachrome. Jest to zestaw przyjaznych dla środowiska atramentów rozpuszczalnikowych, które nadają się do wydruków zewnętrznych jak i wewnętrznych, do druku billboardów, wydruków transparentnych oraz do folii do oklejania samochodów.

Logo Ultrachrome GS Logo Ultrachrome GS2 Logo Ultrachrome GSX

Tusze z serii Ultrachrome można zakupić w naszym sklepie internetowym dodruku24.pl

Magenta-Vision

Logo Magenta-VisionMagenta-Vision to doświadczony producent tuszu UV do drukarek wielkoformatowych. Wszystkie komponenty do produkcji tuszu Magenta-Vision są najwyższej jakości, a dostawcami są m.in BASF, CYTEC, RAHN, SARTOMER, LUBRIZOL.

Proponowane tusze UV produkcji Magenta-Vision są z powodzeniem używane przez europejskich (m.in. polskich) producentów wydruków wielkoformatowych zaopatrzonych w urządzenia marek:

  • Nur Macroprinters
  • Hewlett-Packard
  • EFI Vutek
  • Durst
  • Zund
  • Inca
  • Gandiinnovations
  • Matan
  • Cube
Ponadto jako dodatkowy atut dla stosowania naszych tuszy UV jest dostęp do części zamiennych oraz wsparcia technicznego. Dla zapewnienia gwarancji jakości usług Magenta-Vision stworzył na terenie Polski stanowisko rezydenta serwisowego.


Tusze z serii Magenta-Vision można zakupić w naszym sklepie internetowym dodruku24.pl

* Nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo należą do ich właścicieli.