Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Drukarki wielkoformatowe i urządzenia drukujące

Epson

Logo EpsonEpson to światowy dostawca produktów i rozwiązań z zakresu drukowania oraz cyfrowej obróbki obrazu. Tworzone produkty są najwyższej jakości potwierdzone wieloletnim doświadczeniem i licznymi nagrodami.

Epson jest jednym ze światowych potentatów w tworzeniu rozwiązań w zakresie druku proofingowego oraz wielkoformatowego. Jest liderem w tworzeniu głowic (DX2, DX4, DX5, DX6, TFP) do urządzeń zaopatrzonych w tusze wodne, ekosolwentowe a także niską zawartością rozpuszczalnika dla własnych urządzeń jak i producentów urządzeń konkurencyjnych.

Epson szczyci się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie profesjonalnego druku wielkoformatowego. Jeśli użytkownik oczekuje doskonałości bez kompromisów, znajdzie w portfolio urządzeń Epson dokładnie takie rozwiązanie, jakiego szuka.

Epson i środowisko

Odpowiedzialność w zakresie środowiska jest widoczne i wdrażane we wszystkich obszarach działalności firmy Epson. Widoczne w realizowanych przedsięwzięciach a także produktach oraz usługach. Już podczas projektowania produktów firma Epson wykazuje wysoką dbałość o to, aby ich wpływ na środowisko był jak najmniejszy w każdej fazie. Firma Epson oferuje liczne możliwości recyklingu produktów jak również koncentruje się na energooszczędności.

Więcej informacji dostępne jest na stronie www.epson.pl.

Hewlett-Packard

Logo Hewlett-PackardHP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii. Prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Zajmuje się opracowywaniem technologii i usług, które są ukierunkowane na pomoc przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w osiąganiu celów.

HP posiada ofertę produktów wykorzystujących zaawansowane technologie. Obejmuje ona infrastruktury informatyczne, urządzenia kieszonkowe oraz superkomputery o największej na świecie mocy obliczeniowej. Znajdują się w niej również produkty i usługi z dziedzin takich jak fotografia i rozrywka cyfrowa oraz systemy obliczeniowe i systemy drukowania dla klientów indywidualnych. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy może znaleźć produkty, usługi i rozwiązania idealnie dostosowane do własnych potrzeb.

HP i środowisko

Odpowiedzialność w zakresie środowiska jest widoczne i wdrażane we wszystkich obszarach działalności firmy HP. Widoczne w realizowanych przedsięwzięciach, jak i produktach oraz usługach. Już podczas projektowania produktów firma HP wykazuje wysoką dbałość o to, aby ich wpływ na środowisko był jak najmniejszy w każdej fazie. Firma HP oferuje liczne możliwości recyklingu produktów jak również koncentruje się na energooszczędności.

Więcej informacji dostępne jest na stronie www.hp.pl.