Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Plotery tnące Summa

Plotery tnące Summa to podstawowe narzędzie każdego punktu poligraficznego, bez którego nie można się obejść. Dzięki tym maszynom wycinanie staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze dla użytkownika, a szybkość i precyzja z jaką pracują mogą nie jednego zaskoczyć. Plus Digital poleca plotery tnące firmy Summa.

Summa F2630

 

Belgijski producent Summa wypuścił na rynek najnowszej technologii stołowy ploter tnący z numerem F2630. Ten „olbrzym” wśród ploterów charakteryzuje się przede wszystkim tym, że znajdzie zastosowanie od poligrafii poprzez reklamę aż po produkcję.
Więcej
 

Plotery tnące Summa F1612 - flatbed

Ploter tnący Summa F-Class to pierwszy produkt w klasie ploterów stołowych zaproponowanych przez belgijskiego producenta. Maszyna, której premiera odbyła się w połowie 2010 roku rozszerza możliwości cięcia o nowe materiały. Ploter dysponuje znanymi z poprzednich maszyn narzędziami - nożem wleczonym i aktywnym oraz systemem optycznego rozpoznawania znaczników za pomocą kamery - OPOS CAM.

Więcej
 

Plotery SummaCut Pharos

SummaCut Seria PHAROS. Plotery tnące SummaCut Pharos to maszyny, które posiadają optymalny stosunek wielkości plotera do ceny, bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii oraz automatyczny system pozycjonowania OPOS X.

Więcej
 

Tani Ploter tnący Summa S-class D

Plotery S Class serii D stanowią idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących plotera tnącego o najwyższej wydajności i precyzji a zarazem prostego w obsłudze i niedrogiego w eksploatacji.

Więcej
 

Summa S-class T - seria ploterów tnących z system OPOS X

Plotery serii Summa S Class stanowią idealny przykład ploterów tnących o najwyższej wydajności, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości cięcia, przyjazności i łatwości obsługi. Plotery te są bardzo często jedynym wyjściem w przypadku stosowania bardzo grubych czy twardych folii lub do cięcia niestandardowych folii takich jak np. folie magnetyczne, flokowane czy odblaskowe.

Więcej
 
pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia

Strona 1 z 2