Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Plotery tnące Summa OposCam

Plotery tnące serii Summa S Class T OposCam to czwarta generacja najwydajniejszych ploterów tnących wyposażonych teraz dodatkowo w kamerę w miejscu czujnika OposX.

Dzięki zastosowaniu technologii "video rozpoznawania" plotery tnące Summa zyskują kilka dodatkowych właściwości:
  • jeszcze większą wydajność i produktywność dzięki najszybszemu na rynku zczytywaniu markerów (10 razy szybciej niż przy użyciu standardowych technologii)
  • poprzez zastosowanie kombinacji inteligentnej technologii „video rozpoznawania” z oprogramowaniem Summa Camera Control mamy możliwość stosowania markerów na każdym, nawet najtrudniejszym materiale (złotym, srebrnym, itd.)
  • jeszcze większa dokładność cięcia po obrysie, a także możliwość wycinania bardzo długich obrazów poprzez zastosowanie markerów na całym projekcie, a nie tylko na jego obrzeżach.

W celu zwiększenia produktywności plotery tnące OposCam wspierają technologię Barcode, która umożliwia sczytywanie informacji nadrukowanych na materiale w postaci kodu kreskowego informując ploter o sposobie wycinania projektu. Cały proces cięcia jest zautomatyzowany ograniczając rolę operatora do zmiany roli materiału.

Plotery OposCam wchodzą w skład rodziny ploterów tnących Summa S Class T wyposażonych w głowicę aktywną z nożem sterowanym. Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy moc, szybkość, precyzję oraz wszechstronność nie osiągalną dla innych maszyn w tej klasie.