Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Summa S-class T - seria ploterów tnących z system OPOS X

Plotery serii Summa S Class stanowią idealny przykład ploterów tnących o najwyższej wydajności, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości cięcia, przyjazności i łatwości obsługi. Plotery te są bardzo często jedynym wyjściem w przypadku stosowania bardzo grubych czy twardych folii lub do cięcia niestandardowych folii takich jak np. folie magnetyczne, flokowane czy odblaskowe.

Dzięki standardowemu wyposażeniu ploterów Summa S Class w system automatycznego pozycjonowania OPOS X, są także idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów w procesie cięcia po obrysie.

Rodzina Summa S Class T wyposażona została w głowicę aktywną i nóż sterowany. Takie rozwiązanie oparte jest na zastosowaniu dodatkowego silnika obracającego nóż przy zmianie kierunku cięcia. Sprawia to, że parametry tego typu ploterów są wręcz rewelacyjne. Nacisk 600 g, prędkość do 1,14 m/s, czy przyspieszenie do 5,5 G sprawiają, że maszyny te praktycznie nie mają na rynku żadnej konkurencji. Połączenie niesamowitej dokładności z konstrukcją typową dla maszyn produkcyjnych sprawia, że plotery te są praktycznie nie do zdarcia.

Rodzina ta składa się z 3 modeli różniących się szerokością obszaru roboczego:

  • Summa S Class S75 T- szerokość obszaru roboczego 742 mm
  • Summa S Class S120 T- szerokość obszaru roboczego 1200 mm
  • Summa S Class S140 T- szerokość obszaru roboczego 1350 mm
  • Summa S Class S160 T- szerokość obszaru roboczego 1580 mm