Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Plotery SummaCut Pharos

SummaCut Seria PHAROS. Plotery tnące SummaCut Pharos to maszyny, które posiadają optymalny stosunek wielkości plotera do ceny, bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii oraz automatyczny system pozycjonowania OPOS X.

System OPOS X umożliwia odczyt nadrukowanych znaczników dla konturowego wycinania, (wycinanie nadrukowanych elementów po konturze) nie tylko na standardowych materiałach, ale również na materiałach odblaskowych, holograficznych, lustrzanych a także na różnego rodzaju laminatach. Dzięki zastosowaniu systemu OPOS X plotery Pharos są idealnym narzędziem do produkcji wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów. W celu zwiększenia wydajności, nowa seria ploterów wspiera technologię czytania kodu kreskowego (Barcode) i podobnie jak w serii S-Class system OPOS jest automatycznie aktywowany i wyłączany dla zapewnienia nieprzerwanej pracy bez potrzeby interwencji operatora.

W celu zapewnienia maksymalnego wykorzystania materiału i zminimalizowania jego strat, podobnie jak w S klasie, Pharos pozwala na ustawienie trybu rozszerzonego, umożliwiając cięcie poza standardową szerokością (poza rolkami). Sprzętowe przewidywanie wektorowe, wygładzanie krzywych poprzez zastosowanie specjalnych algorytmów i dołączone oprogramowanie WinPlot znacznie ułatwia operacje takie jak transformacje, skalowanie, grupowanie czy panelowanie. W ploterach SummaCut Pharos wykorzystano opatentowaną przez firmę Summa technologię OPTICUT, służącą do niwelowania zniekształceń w miarę zużywania się noży. Plotery zostały wyposażone w port RS-232S oraz port High-Speed USB, podstawę oraz system podawania mediów z rolki i arkusza. Rodzina SummaCut PHAROS składa się z 4 modeli różniących się szerokością obszaru roboczego:

  • SummaCut Pharos D60- szerokość obszaru roboczego 600 mm
  • SummaCut Pharos D120- szerokość obszaru roboczego 1200 mm
  • SummaCut Pharos D140- szerokość obszaru roboczego 1350 mm
  • SummaCut Pharos D160- szerokość obszaru roboczego 1575 mm

Plotery SummaCut Pharos sprzedawane są z 2-letnią gwarancją typu on-site (naprawy w siedzibie klienta).