Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Trymery do papieru

Sabre HOTCUT

Sabre HotcutZaprojektowany specjalnie do cięcia syntetycznych tkanin.

Nowy system Sabre HotCut zapewnia użytkownikowi bezpieczną pracę podczas korzystania z noża termicznego w trakcie pracy.

Do wyboru mamy szerokości takie jak: 90,190,290cm Zintegrowanym elementem trymera jest solidne podłoże z aluminium. W zestawie znajdziemy również specjalny „tor” cięcia, oraz taśmę silikonową odporną na wysokie temperatury*

Następnie należy wybrać jeden z dwóch rodzajów uchwytu noża ( HGSM albo AZ ).

Uwaga: Nóż termiczny nie znajduję się w zestawie.

* Zalecane jest używanie jako podkładu szkła hartowanego. Szkło hartowane w najmniejszym stopniu absorbuje ciepło noża termicznego, w przeciwieństwie do aluminium.

 

Trymer FUTURA FLEXO

Trymer Futura FlexoOstateczne rozwiązanie w przypadku cięcia materiałów elastycznych. Futura Flexo jest idealnym produktem, dla specjalistycznych działań takich jak cięcie płyt flexo, przycinanie oraz cięcie grafik podłogowych oraz wiele innych...

Zastosowanie dużej średnicy łożyska w głowicy tnącej, zapewnia całkowitą kontrolę nad głowicą podczas cięcia. Wyginanie, gięcię ostrza zostało wyeliminowane. Zastosowane zostały obydwa rodzaje noży, pionowy oraz ukośy, które są chowane w momencie kiedy nie pracujemy na urządzeniu. Taka konstrukcja jest niesamowicie przydatna przy cięciu płyt flexo.

Wyelminowanie manualnych błędów, trymer oferuje nam oszczędności. Niewłaściwe ręczne docinane skosów może spowodować przerwy pomiędzy łączeniami płyt. Wynikiem końcowym może być uniesienie się płyty w cylindrze drukarskim, co może spowodować jego uszkodzenie. Z Futura Flexo możesz się cieszyć bezproblemowym łączeniempłyt, bezpieczeństwem oraz oszczędnością.

 

Trymer Keencut Evolution 2

Trymer do papieru firmy Keencut Evolution 2 to model, który charakteryzuję się łatwością oraz wygodą pracy dzięki zastosowaniu głowicy, która umożliwia nam cięcie w dwóch kierunkach.

Urządzenie wyposażone jest w nóż obrotowy wraz z torem cięcia co umożliwia nam przycinanie wszelkiego rodzaju tkanin.

Wysoka precyzja cięcia do 0.2 mm

Grubość cięcia do 13mm

Urządzenie dostępne w wymiarach od 1,6 / 2,1 / 2,6 / 3,1 / 3,6m

Łatwa i prosta wymiana noży. Podwójna głowica zaopatrzona w dwa ostrza (w tym okrągłe). Dużym atrybutem jest zastosowanie systemu Lift & Hold, który operowany może być z każdej strony. System Flip Over pozwala na opuszczenie listwy trymera pod stół.


 

Trymer Keencut Javelin Integra 2

Uniwersalny trymer do elastycznych materiałów reklamowych.

Bardzo wysoka precyzja cięcia, z dokładnością do 0.2 mm.

Długość ostrza do 13mm.

System Lifh&Hold w standardzie.

Model ten dostępny jest w szerokościach od 1,6 / 2,1/ 2,6 / 3,1

Podstawowy model do cięcia materiałów elastycznych jak i litych. Trymer wyposażony w silikonowy ścisk dzięki któremu nie występuje problem z trzymaniem ciętego materiału. System Lift&Hold pozwala na dokładne trzymanie medium i spasowanie do linii cięcia.


 
pierwsza poprzednia 1 2 3 następna ostatnia